BINGO RIMER. "Börje", fotografi, pigmentprint, signerad och numrerad AP 5.
| Valmis | 23 Jan 2025 15:22 CEST |
| Objektsnummer | 4007658 |
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Oramad, hörn med stötmärken.
| Objektsnummer | 4007658 |
| Päättyy | Valmis |
Oramad, hörn med stötmärken.