JONAS ENGLUND. Olja på pannå, signerad.
| Valmis | 14 Feb 2025 13:08 CEST |
| Objektsnummer | 3992414 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 3992414 |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt ytslitage.