OIVA TOIKKA. GLASFÅGLAR, 2 st, signerade O. Toikka Nuutajärvi.
| Valmis | 12 Mar 2025 22:01 CEST |
| Objektsnummer | 3990334 |
| Korkein tarjous | 230 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 3990334 |
| Korkein tarjous | 230 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt slitage.