KONSOLBORD, stockholmsarbete i rokoko, 1700-talets andra hälft, träskuren dekor, framtagen äldre förgyllning med polerat guld och slagmetall.
| Valmis | 16 Feb 2025 16:30 CEST |
| Objektsnummer | 3983395 |
| Korkein tarjous | 9 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre förgyllningsskador, bättringar, senare skiva, kompletterat fotavslut.