JACOB FORSELL (1942-2023). Astrid och duvan, pressfoto, numrerad, daterad 1987.
| Valmis | 23 Dec 2024 12:26 CEST |
| Objektsnummer | 3975928 |
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Ej examinerad ur ram. Ytslitage, ett litet färgbortfall på ramen.