SKRIVBORD samt HURTS, 1900-talets andra hälft.
| Valmis | 21 Dec 2024 22:55 CEST |
| Objektsnummer | 3969824 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Hurts och skiva ej tillhörande. Bruksslitage.
| Objektsnummer | 3969824 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |