BYRÅ, 1900-tal, sengustaviansk, mahognyfaner, skiva i sten, beslag i mässing.
| Valmis | 14 Dec 2024 22:06 CEST |
| Objektsnummer | 3949998 |
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 3949998 |
| Päättyy | Valmis |