CARL EDVIN LUNDGREN. Teckningar, blyerts och kol, tre stycken, signerade, 1820.
| Valmis | 24 Mar 2025 19:21 CEST |
| Objektsnummer | 3943581 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fläckar och fuktskador.
| Objektsnummer | 3943581 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Fläckar och fuktskador.