WILHELM VON GEGERFELT. Kvällsmotiv vid kanal i Venedig.
| Valmis | 16 Feb 2025 16:11 CEST |
| Objektsnummer | 3943254 |
| Korkein tarjous | 20 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ytslitage, krackeleringar.
| Objektsnummer | 3943254 |
| Päättyy | Valmis |
Ytslitage, krackeleringar.