RICHARD ANSDELL, (England 1815-85) Landskap med jaktspaniel, oljemålning på duk, signerad R. Ansdell.
| Valmis | 18 Apr 2025 15:21 CEST |
| Objektsnummer | 3932191 |
| Korkein tarjous | 14 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Lagningar, veck, krackelyr.