JOHN SMITH (FÖDD 1944). Motiv från Afrika, olja på duk, signerad.
| Valmis | 23 Jul 2025 14:44 CEST |
| Objektsnummer | 3855797 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Krackelyr.
| Objektsnummer | 3855797 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Krackelyr.