NEGRETTI & ZAMBRA, ritbestick, 1800-talets mitt, 17 delar, stål, detaljer i elfenben, etui i palisander med beslag i mässing, invändigt klätt med plysch och moaré i blått, locket med märkning "Negretti & Zambra, London, instrument makers to her Majesty".
| Valmis | 27 Apr 2025 18:02 CEST |
| Objektsnummer | 3836948 |
| Korkein tarjous | 3 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Mycket lätt bruksslitage, en del saknas/utbytt.