PAAVO TYNELL. BORDSLAMPA, mässing, Idman, modell 9227, 1900-talets mitt.
| Valmis | 03 Nov 2024 14:30 CEST |
| Objektsnummer | 3797792 |
| Korkein tarjous | 2 100 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt ytslitage, ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 3797792 |
| Päättyy | Valmis |