ULRICA HYDMAN-VALLIEN. "Kärlekens labyrint", litografi, signerad och numrerad 251/380.
| Valmis | 01 Oct 2024 11:07 CEST |
| Objektsnummer | 3775456 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 3775456 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Smärre slitage.