NANNY STILL. LJUSSTAKE, "Ambra", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy.
| Valmis | 03 Nov 2024 14:22 CEST |
| Objektsnummer | 3322434 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Små repor i bottnet.
| Objektsnummer | 3322434 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Små repor i bottnet.