AINO AALTO. MEDICINSKÅP, Oy Huonekalu- ja Rakennustyötehdas Ab, 1940/50-tal.
| Valmis | 28 Jan 2024 15:27 CEST |
| Objektsnummer | 3279563 |
| Korkein tarjous | 1 200 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage, fläckar och stötmärken.
| Objektsnummer | 3279563 |
| Päättyy | Valmis |