19. BJÖRN TRÄGÅRDH. Skulptur, Svenskt Tenn, formgiven 1931-32, tenn.
| Valmis | 16 Nov 2021 |
| Auktionsnummer | 19 |
| Objektsnummer | 1873003 |
| Ei myyty | |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
repor, ursprungligen förgylld
För frågor och konditionsrapport vänligen kontakta
ulrika.ruding@auktionsverket.se.