EERO SAARINEN. BORD OCH SEX STOLAR, "Tulip", stolarna märkt Knoll, sannolikt 1960-tal.
| Valmis | 10 Dec 2023 16:31 CEST |
| Objektsnummer | 3201940 |
| Korkein tarjous | 2 800 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage och färg bortfall, två dynor saknas.