BERTEL GARDBERG. SKÅL, Norrmark slöjd. Sent 1960-tal.
| Valmis | 23 Apr 2023 15:31 CEST |
| Objektsnummer | 2766177 |
| Korkein tarjous | 120 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2766177 |
| Korkein tarjous | 120 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Lätt slitage.