Huutokauppa on päättynyt

Fine art huutokauppa

Klassiska & Asiatiska
7-8 December

Luetteloon
Luetteloon

Milloin on näyttö ja huutokauppa?

Näyttö

1.- 6. joulukuuta, Nybrogatan 32, Tukholma

Avoinna

Arkisin klo 11-18. Lauantai-sunnuntai klo 11-17

Huutokauppa

Vasarahuutokauppa 7.-8. joulukuuta alkaen klo 11


Näin se toimii

Huutokauppa

Online-huutokaupaa Helsingissä:

Rekisteröidy auctionet.com sivustolla jonka jälkeen voit tehdä tarjouksia
Voit myös aina ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme numeroon
09-35426700, jos tarvitset apua tarjouksen tekemisessä.

Huutokaupan jälkeen

Voitetun huudon jälkeen valitse yksi turvallisista maksutavoistamme ja
maksa esine sekä huutomaksu (22,5% loppuhinnasta). Maksun jälkeen voit
noutaa tuotteen osoitteesta Eteläranta 14, Helsinki, tai tilata sinulle sopivan
kuljetusratkaisun osoitteessa auctionet.com. Huomioi että joudumme
perimään myöhästymismaksun mikäli tuotetta ei noudeta ajoissa.

Vasarahuutokauppa Tukholmassa

Ennen huutokauppaa voit tehdä ennakkotarjouksia verkossa.
Huutokauppapäivänä voit jatkaa osallistumista seuraavasti:
– Paikan päällä salissa Nybrogatan 32, Tukholma
– Puhelimitse – rekisteröinti osoitteessa fineart@auktionsverket.se
– Live -tarjoukset verkossa. Kirjautuneena voit seurata huutokauppaa ja
tehdä tarjouksia reaaliajassa verkossa.
Voit myös aina ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme numeroon +46 8-453 67
50, jos tarvitset apua tarjouksen tekemisessä.

Huutokaupan jälkeen

Maksun jälkeen voit noutaa tuotteen osoitteesta Nybrogatan 32, Tukholma.
Huomioi että joudumme perimään myöhästymismaksun mikäli tuotetta ei
noudeta ajoissa.
Tilataksesi ostamasi tuotteen kuljetuksen – lue lisää täältä


Asiantuntijamme auttavat mielellään

Pierre Olbers St Bellies

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 61pierre.olbers@auktionsverket.se

Tukholma - Nybrogatan 32


Markus Anderzon

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 48markus.anderzon@auktionsverket.se

Tukholma - Nybrogatan 32


Ulrika Ruding

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 57ulrika.ruding@auktionsverket.se

Tukholma - Nybrogatan 32


Ulrica Tillander

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 29ulrica.tillander@auktionsverket.se

Tukholma - Nybrogatan 32


Tomas Persson

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 60tomas.persson@auktionsverket.se

Tukholma - Nybrogatan 32


Anna Wehtje

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 85anna.wehtje@auktionsverket.se

Tukholma - Nybrogatan 32


Elisabet Fellbom

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 32elisabet.fellbom@auktionsverket.se

Tukholma - Nybrogatan 32


Arvioi esineesi online