24. ERLAND CULLBERG. Utan titel.
| Closed | 20 Mar 2025 |
| Auktionsnummer | 24 |
| Objektsnummer | 4065720 |
| Sold for | 22 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre ytslitage samt smärre krackelyrer.
För ytterligare information vänligen kontakta jonas.malmberg@auktionsverket.com.