681. JOSEF FRANK. Barskåp, Firma Svenskt Tenn, 1950/60-tal, modellnummer 719, mahogny med beslag i mässing.
| Closed | 20 Nov 2024 |
| Auktionsnummer | 681 |
| Objektsnummer | 3824277 |
| Sold for | 90 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Spricka kortsida, bruksslitage, fällklaffen med defekt.
Key/keys included.