9. VITRINSKÅP, Scandinavian Modern, 1940/50-tal, jakaranda med inläggningar i tenn.
| Closed | 12 Sep 2024 |
| Auktionsnummer | 9 |
| Objektsnummer | 3556160 |
| Sold for | 26 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, smärre skador, saknar en skruv, för frågor och konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se eller christofer.wikner@auktionsverket.se.