2. TORBJÖRN AFDAL. "Krobo", bänk, Bruksbo Mellemstrands Trevareindustri Norge, 1960-tal.
| Closed | 21 Mar 2024 |
| Auktionsnummer | 2 |
| Objektsnummer | 3388027 |
| Sold for | 11 350 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, märken, delvis blekt.