144. NILS FOUGSTEDT. bricka, Firma Svenskt Tenn, tenn, 1931.
| Closed | 22 Feb 2024 |
| Auktionsnummer | 144 |
| Objektsnummer | 3304884 |
| Sold for | 13 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Böjda hänklar, slitage, repor, lagning.