31. ASEA. Golvlampor, ett par, modell 41048, Swedish Modern, 1940-tal.
| Closed | 22 Feb 2024 |
| Auktionsnummer | 31 |
| Objektsnummer | 3304058 |
| Sold for | 22 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, renoverade med nya skärmar, för frågor kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se eller ulrika.ruding@auktionsverket.se.