4. TABURETT, Jacob-stil, Ryssland 1800-tal, fanerad med masurbjörk, beslag i mässing.
| Closed | 22 Feb 2024 |
| Auktionsnummer | 4 |
| Objektsnummer | 3231758 |
| Sold for | 17 850 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, smärre fanérskador.