133. KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008). "Madonna, Mord, Martyr".
| Closed | 21 May 2024 |
| Auktionsnummer | 133 |
| Objektsnummer | 3267713 |
| Unsold | |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Oramade blad. Slitage och repor, fläckar. Kanter med veck mindre defekter, nålhål. Tejprester a tergo.