282. JOSEF FRANK. Bokhyllor, ett par, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2225.
| Closed | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 282 |
| Objektsnummer | 3185412 |
| Sold for | 50 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, repor/märken, skador, för frågor och konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se eller ulrika.ruding@auktionsverket.se.