16. KNIVAR, ett par+en udda, silver, ostämplade. Rokoko.
| Closed | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 16 |
| Objektsnummer | 3113734 |
| Sold for | 2 500 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Slitage, normalt åldersslitage.
| Closed | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 16 |
| Objektsnummer | 3113734 |
| Sold for | 2 500 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Föremålet har klubbats. | |