123. JOSEF FRANK. Sideboard, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1950/60-tal, modellnummer 2194, mahogny med kantlister i buxbom.
| Closed | 13 Nov 2023 |
| Auktionsnummer | 123 |
| Objektsnummer | 3069477 |
| Sold for | 270 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, för frågor och konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se
Key/keys included.