19. GLAS MÄSTER MARKARYD, spegel, 1960-tal, mässing.
| Closed | 14 Sep 2023 |
| Auktionsnummer | 19 |
| Objektsnummer | 2979402 |
| Sold for | 9 200 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.
| Closed | 14 Sep 2023 |
| Auktionsnummer | 19 |
| Objektsnummer | 2979402 |
| Sold for | 9 200 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.