5. KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal, träskuren dekor, förgyllt.
| Closed | 14 Sep 2023 |
| Auktionsnummer | 5 |
| Objektsnummer | 2834542 |
| Sold for | 9 500 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ställvis slitage, mindre torrspricka och färgbortfall.