825. BVLGARI, "Parentesi", armband, 18 k guld, Italien, tidigt 1980-tal, dekor av 240 briljantslipade diamanter, totalt ca 2,50 ct, italienska stämplar.
| Closed | 15 Jun 2023 |
| Auktionsnummer | 825 |
| Objektsnummer | 2761247 |
| Sold for | 70 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.