3. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Damporträtt, 1800-tal, pastell.
| Closed | 23 Feb 2023 |
| Auktionsnummer | 3 |
| Objektsnummer | 2657320 |
| Sold for | 10 050 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre revor, ramen med torrsprickor och smärre dekorskador.