105. VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE. örhängen, 1 par, utförda i egen verkstad, 1950-tal, sterlingsilver, droppar av vitt, gult samt lilatonat glas.
| Closed | 15 May 2023 |
| Auktionsnummer | 105 |
| Objektsnummer | 2783158 |
| Sold for | 30 050 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, 1 örhänge med skada, 1 glasdroppe med defekt efter gjutning
För konditionsrapport vänligen kontakta Sandra Johansson, sandra.johansson@auktionsverket.se.