8. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Walborgsmässoafton på Skansen", olja på duk, 40 x 22 cm.
| Closed | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 8 |
| Objektsnummer | 2590532 |
| Sold for | 5 700 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre krackelyr.