ORIENTMATTA, Ghom, old, signerad, silke på silkesvarp, 120 x 79 cm.
| Closed | 21 Aug 2025 18:18 CEST |
| Objektsnummer | 4431314 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage på fransarna, .delvis slitna långsidor.
| Objektsnummer | 4431314 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |