ALVAR AALTO. Karmstolar, 4 st., modell 45, grålaserade, Artek 1980-tal, flätad sadelgjord.
| Closed | 09 Aug 2025 10:48 CEST |
| Objektsnummer | 4431016 |
| Sold for | 1 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, märken, klädsel med enstaka hål.