LARS PIRAK (1932-2008). Skogslandskap, akvarell, signerad och daterad -74.
| Closed | 09 Aug 2025 16:18 CEST |
| Objektsnummer | 4427710 |
| Sold for | 1 400 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4427710 |
| Sold for | 1 400 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.