SYBORD, 1920-tal, Swedish Grace, bonad björk, inredning delvis i masurbjörk.
| Closed | 20 Jul 2025 17:32 CEST |
| Objektsnummer | 4413854 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, skiva med slitage samt skev
Key/keys included.