HÄNGSKÅP, 1700/1800-tal.
| Closed | 20 Jul 2025 16:26 CEST |
| Objektsnummer | 4411456 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Delvis senare beslag, bruksslitage, färgrester.
| Objektsnummer | 4411456 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |