BORDSLAMPA, empirestil, 1900-talets senare del, fot och ben i sten och mässing.
| Closed | 17 Jul 2025 10:04 CEST |
| Objektsnummer | 4411303 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4411303 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |