ARNE JACOBSEN. Kontorsstol, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkt, daterad 0863.
| Closed | 12 Jul 2025 16:24 CEST |
| Objektsnummer | 4401328 |
| Sold for | 1 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Stolens ryggslut med sprickor/skador, går ej att höja/sänka, tröga hjul.