VAS med hänklar, porslin, Kina, 1800-talets slut, balusterformad, dekor av attribut i underglasyrblått, celadonglasyr.
| Closed | 30 Jul 2025 18:47 CEST |
| Objektsnummer | 4398628 |
| Sold for | 1 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Sprickor, bruksslitage.