MARIO BARBAGLIA & MARCO COLOMBO. "Dove", bordslampa, PAF Studio Milano, Italien, 1980-tal, svart plast.
| Closed | 13 Jul 2025 15:49 CEST |
| Objektsnummer | 4397764 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, bruksslitage.