KUNGLIG DANSK. Royal Copenhagen, "Blå Blomst", servisdelar, 45 delar, porslin, majoriteten av andra sortering samt tredje sortering.
| Closed | 09 Jul 2025 22:11 CEST |
| Objektsnummer | 4394960 |
| Sold for | 1 223 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Majoriteten av delarna är av andra samt tredje sortering, flertalet nagg förekommer, bruksslitage, repor, fläckar.