WILHELM KÅGE. skål, flintgods, Gustavsberg 1926, grön glasyr med bemålad gulddekor.
| Closed | 10 Jul 2025 15:07 CEST |
| Objektsnummer | 4394900 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Glasyrbortfall, nagg, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4394900 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |