PUNCHBÄGARE, SKÅL OCH TVÅ SLEVAR bl.a. Eric Ericsson "Dalerik", silver, 11 delar, 1900-talets mitt, vikt ca 450 gram.
| Closed | 11 Jul 2025 19:36 CEST |
| Objektsnummer | 4392762 |
| Sold for | 3 505 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Punchbägare med anlupen insida samt slitage på förgyllning.