EJE ÖBERG (1929-2000). komposition, emaljerad plåt, monogramsignerad EÖ.
| Closed | 18 Jul 2025 14:04 CEST |
| Objektsnummer | 4392627 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Repor och ytslitage.
| Objektsnummer | 4392627 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Repor och ytslitage.